TESTOVACÍ VERZE - PROSÍME NEOBJEDNÁVEJTE ZATÍM :)

Světle slámově žluté víno zelenými odstíny, s intenzivní kyticí zralých jablek a broskví, tóny čerstvých citrusů a jemné tóny litchi a nektarinky, osvěžující šťavnatá chuť zakončená jemnou kyselinkou.

Odrůda bilého vína Trebbiano pochází z prosluněné oblasti Abruzzo a je jednou z nejrozšířenějších odrůd. Kromě vína se z jeho hroznů vyrábí také tradiční balzamikový ocet a ve Francii jemný koňak.

Vinařství COLLE CORVIANO v Loreto Aprutino patří do oblasti Pescara, umístěné na úpatí Gran Sasso a přilehlé k největšímu národnímu parku Evropy. Tato impozantní pozice je obdařena chladnými silnými větry vanoucími z Ruska a východní Evropy, aby vytvořily jedinečné mikroklima, které najdeme v tomto úžasném regionu. To umožňuje hroznům dozrát dokonale, aby bylo možné vinifikovat a extrahovat to nejlepší z přírody. Colle Corviano se snaží vyvinout nativní odrůdy pocházející z tohoto bohatého prostředí jako pecorino, trebbiano d'Abruzzo a Montepulciano d'Abruzzo.

Vhodné k rybám a mořským plodům.

Trebbiano d´Abruzzo DOC

Osvěžující italské bílé víno, plné jasných chutí po zralých jablkách s broskvovými tóny končící s jemnou kyselinkou. Ideální jako aperitiv.


  • Dostupnost:SKLADEM
  • Cena za 1 l332 Kč s DPH

Konečná cena : 249 Kč s DPH


-
+