TESTOVACÍ VERZE - PROSÍME NEOBJEDNÁVEJTE ZATÍM :)

Tmavě rubínově červené víno s fialovými podtóny, vonící po lesním ovoci a jemně orámované dubovým kořením. Nádherně plné a jemné se středně dlouhou dochutí v ústech. Po pečlivém ručním sběru hroznů v polovině října, následuje zrání v 300l francouzských dubových sudech po do 12 měsíců a po té odpočívá dalších 12 měsíců v láhvích. Víno je vhodné pít dnes, ale můžeme ho i uskladnit na dalších 8-10 let.

Vinařství COLLE CORVIANO v Loreto Aprutino patří do oblasti Pescara, umístěné na úpatí Gran Sasso a přilehlé k největšímu národnímu parku Evropy. Tato impozantní pozice je obdařena chladnými silnými větry vanoucími z Ruska a východní Evropy, aby vytvořily jedinečné mikroklima, které najdeme v tomto úžasném regionu. To umožňuje hroznům dozrát dokonale, aby bylo možné vinifikovat a extrahovat to nejlepší z přírody. Colle Corviano se snaží vyvinout nativní odrůdy pocházející z tohoto bohatého prostředí jako pecorino, trebbiano d'Abruzzo a Montepulciano d'Abruzzo.

Vhodné k červenému masu, zvěrině či zralým ovčím sýrům.

Montepulciano d´Abruzzo DOC Fonte Maggio

Víno tmavě rubínové barvy, nádherně plné a jemné. Zraje v barikových sudech, vhodné i k uskladnění (2015 vynikající ročník)


  • Dostupnost:SKLADEM
  • Cena za 1 l500 Kč s DPH

Konečná cena : 375 Kč s DPH


-
+